Zakłady

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

W zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zakończeń (boczków, zaślepek) do metalowych parapetów okiennych zewnętrznych. Produkujemy je w wielu wymiarach i kolorach. Uzyskiwana doskonała jakość boczków parapetowych naszej produkcji oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że przewodzimy w tej dziedzinie na rynku. Zaopatrujemy również licznych producentów okien w zatyczki otworów, podkładki odwadniające do okien i dystansowe, naszej produkcji.

Dowiedz się więcej »

Ponadto jesteśmy producentem popularnych i szeroko wykorzystywanych w branży CCTV uchwytów kamer przemysłowych o różnych długościach. Nasza oferta obejmuje również uszczelnioną, poliwęglanową, wandaloodporną obudowę z przeznaczeniem dla mini kamer oraz różnorodnej elektroniki. Proponujemy ponadto uniwersalny uchwyt czujnika. W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasz asortyment produktów o zewnętrzną obudowę kamery CCTV typu compact. Naszymi odbiorcami w tym zakresie jest kilka większych hurtowni na terenie kraju oraz kilkudziesięciu odbiorców indywidualnych.

Na naszej stronie prezentujemy jedynie wąski wycinek naszych możliwości z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferta nasza jest różnorodna i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Naszymi odbiorcami są klienci branży elektrotechnicznej, budowlanej, medycznej, górniczej, samochodowej, itp. Poza tym jesteśmy wytwórcą różnorodnych elementów wykonywanych na indywidualne zamówienie naszych Klientów.
W oparciu o posiadanych ponad dwadzieścia nowoczesnych wtryskarek firm m.in. Arburg, KraussMaffei, Battenfeld gwarantujących wysoką jakość wyrobów, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu! Wykonujemy równie chętnie produkcję z tworzyw sztucznych na formach własnych jak i powierzonych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową oraz listą referencyjną.

Usługi elektrodrążenia

Elektrodrążenie to technologia procesu drążenia elektroerozyjnego polegająca na wywoływaniu erozji materiału poprzez okresowe, krótkotrwałe wyładowania elektryczne pomiędzy dwiema elektrodami będącymi narzędziem i przedmiotem obrabianym, oddzielonymi dielektrykiem. Główną zaletą systemu elektroimpulsowego jest możliwość obróbki prawie każdego materiału, który przewodzi prąd.  Metodę wykorzystuje się głównie podczas obróbki materiałów trudnoobrabialnych charakteryzujących się wysoką twardością, do których zaliczamy m.in. węgliki spiekane, stale hartowane, stale szybkotnące, wysokokrzemowe czy żarowytrzymałe. Powyższe umożliwia równocześnie uzyskanie wysokiej precyzji wykonania oraz dużej gładkość powierzchni, nawet przy bardzo skomplikowanych kształtach (wykrojniki, matryce, formy wtryskowe, tłoczniki)

Dowiedz się więcej »

Elektrodrążenie drutowe to wysoko precyzyjne wycinanie metodą elektroiskrową detali o zaprogramowanych kształtach, przy pomocy cienkiego drutu o grubości od 0,15 mm do 0,3 mm. Metoda ta wykorzystywana jest głównie do wykonywania wykrojników, elementów form, narzędzi skrawających. Sterowana numerycznie elektrodrążarka drutowa wycina detale z bardzo dużą dokładnością, jakością powierzchni oraz wydajnością.

Elektrodrążenie wgłębne wykorzystywane jest głównie przy obróbce wyspecjalizowanych części maszyn i innych materiałów trudnoskrawalnych. Powyższa metoda ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie dostęp narzędzia skrawającego jest utrudniony lub niemożliwy do zastosowania (wklęsłe kształty, powierzchnie łączące się kątem ostrym, itp.). Metoda ta pozwala również na uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów, czy otworów trudnych do osiągnięcia na obrabiarkach standartowych. Wpływa ponadto na obniżenie materiałochłonności i skrócenie czasu obróbki. Elektrodrążenie w materiale realizowane jest przy pomocy elektrody miedzianej lub grafitowej wykonanej precyzyjnie na centrum obróbczym.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.  Podczas indywidualnej rozmowy nasi specjaliści będą mogli szczegółowo zaprezentować oferowane przez naszą firmę usługi z zakresu elektrodrążenia. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą listą referencyjną.

Ślusarstwo narzędziowe

Dzięki zaawansowanym systemom technologicznym, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz bogatej wiedzy i doświadczeniu realizuje projekty od pomysłu do wyrobu. Nasz zakład specjalizuje się w obróbce detali na automatach tokarskich rewolwerowych wzdłużnych oraz na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie. Wykonujemy również obróbkę metali na elektrodrążarkach wgłębnych i drutowych.

Dowiedz się więcej »

W miarę naszych możliwości pomagamy rozwiązywać inne problemy techniczne naszego Klienta. Poza tym, podejmujemy się wykonawstwa detali wg dostarczonej dokumentacji Klienta. Odbiorcami wykonywanych przez nas części są najczęściej przedstawiciele branż: meblowej, budowlanej, elektronicznej, samochodowej i górniczej.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i konstruktorów sprawia, iż wyroby oraz usługi oferowane przez firmę „WZEMICH” zawsze charakteryzują się bardzo wysoką jakością, terminowością dostaw, a także przystępnymi cenami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz listą referencyjną.

Wyrób form wtryskowych

Posiadamy własną narzędziownię wyposażoną w nowoczesne centrum obróbcze oraz frezarki, elektrodrążarki, szlifierki, wiertarki i inne urządzenia niezbędne do produkcji form. Z kolei nasi technolodzy, którzy uczestniczą w realizacji projektu powstawania detalu zapewniają wyroby o najwyższej jakości wykonawstwa.

Dowiedz się więcej »

Posiadamy numeryczne maszyny i urządzenia, które pracują z wielka precyzja. Formy wykonywane są z najlepszych materiałów przez wysoko wykwalifikowanych, posiadających wieloletnie doświadczenie pracowników. Wśród naszych usług znajda Państwo nie tylko wyrób form wtryskowych, ale również ich regeneracje, remonty i naprawy. Wykonujemy ponadto próbne partie wtrysków na tych formach.

Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjno-technologicznym, gdzie opracowujemy odpowiednie dokumentacje, z uwzględnieniem najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych.

Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oddajemy do ich dyspozycji własny wydział wtryskarek, gdzie na powierzonych formach realizujemy każde zlecenie. Posiadamy ponad dwadzieścia wtryskarek m.in. firm ArburgBattenfeld, czy KraussMaffei jak również innych znanych producentów, gwarantujące wysoką jakość wyrobów, natomiast zatrudnieni przez nas specjaliści, są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, postawionemu przez Klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą referencyjną.